Baterie Hansa - nowoczesny design
Baterie Hansa nowoczesne baterie łazienkowe

Baterie Hansa – nowe trendy we wzornictwie

Firma Hansa Armaturen GmbH zajmuje się produkcją armatury od 1950 roku. Przez ten czas stale doskonaliła swoje produkty i wprowadzała nowoczesne rozwiązania technologiczne. Baterie HANSA należą do wysoko gatunkowych produktów z wyższej półki. Produkty z logo Hansa wyznaczają nowe trendy we wzornictwie i nowych rozwiązaniach technicznych od wielu lat. Firma ma ugruntowaną pozycja na rynku niemieckim i zachodnioeuropejskim z przedstawicielstwami w ponad 60 krajach Europy i Świata.

Baterie Hansa – design

Stylistycznie armatura Hansa należy do jednej z najbardziej wysublimowanych spośród wszystkich producentów europejskich. Często wybierane są do nietuzinkowych projektów architektonicznych dla podkreślenia wyjątkowości wnętrza. Baterie hansa polecane są przez architektów i projektantów wnętrz, potwierdzają to międzynarodowe nagrody przyznawane przez uznane związki architektów.

Wzornictwo armatury HANSA

Stylistyka baterii Hansa może być zarówno bardzo oszczędna w swoim wyrazie i minimalistyczna jak w przypadku kolekcji HANSALOFT i HANSADESIGNO a także klasyczna i uniwersalna jak wiele serii z kolekcji HANSAHOME. Może być także bardzo efektowna i dekoracyjna jak w przypadku wyjątkowej serii baterii HANSAMURANO.

HANSALOFT

Baterie z tej serii można podzielić na 2 grupy.

Baterie kubistyczne z bocznym uchwytem. Zdecydowana dynamiczna forma przyciąga wzrok i nadaje ultra nowoczesny charakter wystrojowi łazienki.
I z tej samej kolekcji HANSALOFT do łazienek gdzie bardziej sprawdzą się formy smukłe i eliptyczne . Pełne elegancji, bardziej zaokrąglone kształty baterii z uchwytem pośrodku będą pasować do bardziej klasycznych dekoracji łazienki.

Hansa loft kanciaste baterie
Kanciaste baterie Hansa Loft

HANSASTELA

Kolekcja Hansa Stela oferuje równie nietuzinkowy design, w bateriach umywalkowych z prostokątną obrotową wylewką z uchwytami bocznymi i wypływającą wodą bez pęcherzyków powietrza. Pomimo tego zużycie wody wynosi tylko 6l na minutę.

baterie umywalkowe Hansa
Hansa Stela – baterie umywalkowe

HANSARONDA

Kolekcja armatury prezentująca zdecydowanie odmienną stylistykę. Nie wszyscy są amatorami mocnych krawędzi, właśnie dla tych preferujących baterie w kształtach eliptycznych i okrągłych powstała linia armatury HANSARONDA.

Hansa wyciagana wylewka
Baterie Hansa z wyciąganą wylewką

HANSALIGNA

Seria Hansaligna to także armatura o bardzo nowoczesnym stylu. Harmonijne połączenie delikatnych opływowych kształtów ze zdecydowaną, wyprostowaną linią z zastosowaniem kątów prostych