Baterie Oras bezdotykowe Alessi One
Bezdotykowe baterie Oras

Baterie Oras – innowacje, ekologia, jakość

Pierwsza produkcja rozpoczęła się już w 1945 roku. Od tamtej pory baterie Oras zdobywają renomę i wyrabiają sobie doskonałą opinię wśród klientów. W tej chwili Oras jest liderem na rynku skandynawskim i od jakiegoś czasu zdobywa opinię pioniera innowacyjnych rozwiązań na rynku europejskim. Produkty z logo Oras to wysokogatunkowa armatura wykonana z najlepszych stopów metali,  z najwyższą precyzją przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Jakość wykonania produktów Oras, przyjazne dla użytkownika ergonomiczne rozwiązania a także innowacyjne wzornictwo  powodują że produkty Oras z roku na rok zdobywają uznanie coraz większej rzeszy zadowolonych klientów

Ergonomia

Jedną z dewiz firmy Oras jest bycie przyjaznym dla użytkownika. Wszystkie produkty już na etapie projektowym powstają z myślą o łatwym korzystaniu. Dlatego Oras jest liderem we wprowadzaniu na rynek doskonale przemyślanych baterii bezdotykowych i termostatycznych. Wiele modeli powstawało one z myślą o bezpieczeństwie dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Innowacje

Drugą bardzo ważną dewizą koncernu Oras jest nacisk na innowacje. To dzięki niemu powstają najlepsze baterie bezdotykowe, technologicznie perfekcyjne i oszczędne w zużyciu wody. Oras jest liderem w produkcji baterii elektronicznych. Jest to bardzo ważny segment produkcji.

Baterie Oras innowacje
Innowacje w bateriach Oras – cyfrowy wyświetlacz temperatury

Ekologia

Również dlatego tak ważne jest wprowadzanie na rynek możliwie jak największej ilości ekologicznych produktów takich jak baterie bezdotykowe. Dzięki inwestycjom unowocześnianie procesu produkcyjnego Firma została nagrodzona za zmniejszanie impaktu na środowisko naturalne

Jakość

Równie ważną dewizą firmy Oras jest jakość produktu. Produkty Oras znane są z trwałości i wysokiej jakości. Wysoka jakość armatury uzyskiwana dzięki doświadczeniu, najnowszej technologii zastosowanej w produkcji i najlepszym materiałom z jakich powstaje.

Design

Nowoczesne wzornictwo dopiero w połączeniu z funkcjonalnością daje w pełni gotowy produkt. Luksusowe serie baterii Oras powstawały przy współpracy z najlepszymi projektantami. Współpraca z domem projektowym Alessi wprowadziła wiele innowacyjnych modeli baterii.

Baterie Oras Alessi One - bateria umywalkowa
Przykład niepowtarzalnego designu baterii Oras z kolekcji Alessi

Armatura Oras

Klienci którzy mieli do czynienia wcześniej z bateriami Oras wiedzą że wszystkie produkty tego koncernu oferują:

  • najwyższą jakość produktu
  • funkcjonalność
  • niepowtarzalny design
  • niezastąpioną technologię termostatyczną i bezdotykową
  • łatwy dostęp do części zamiennych oraz serwisowania na terenie Polski

Jeżeli raz kupisz produkty Oras najprawdopodobniej zrobisz to w przyszłości po raz kolejny. Mamy przypadki klientów pytających czy bateria produkowana 20 lat temu jest jeszcze w sprzedaży bo chcieliby taką samą. To potwierdza zaufanie do tej armatury i jej niezawodności.