Zestawy prysznicowe Oras
Zestawy prysznicowe Oras Optima

Zestawy prysznicowe Oras – w zestawie taniej

Zestawy prysznicowe Oras stanowią w pełni wyposażone komplety składające się z baterii prysznicowych razem z zestawami natryskowymi. Znajdą tu Państwo także same zestawy natryskowe bez baterii prysznicowej.

  • Zestawy prysznicowe Oras natynkowe z deszczownicą
  • Zestawy ze ściennym mocowaniem słuchawki jednopunktowym lub z ruchomą słuchawka mocowaną do drążka.
  • Deszczownice prostokątne i okrągłe, w komplecie z drążkiem, słuchawką prysznica i baterią termostatyczną.

Zestawy prysznicowe Oras – wszystkie możliwe konfiguracje zestawów prysznicowych

Dostępne są wszystkie możliwe konfiguracje zestawów prysznicowych do montażu standardowego – natynkowego a także kilka modeli do montażu podtynkowego. Szczególnie polecamy zestawy natryskowe z deszczownicą. Duże deszczownie znacznie poprawiają komfort natrysku. Relaksują i dają poczucie odprężenia. Im większa deszczownica tym większe poczucie odprężenia podczas korzystania z prysznica. Oras ma w swojej ofercie deszczownie okrągłe i prostokątne w różnych rozmiarach.

Kupowanie w zestawach daje wymierne oszczędności

Gotowy komplet prysznicowy jest bardziej atrakcyjny cenowo niż zestawianie oddzielnie baterii prysznicowej z oddzielnym kompletem natryskowym.

Poniżej dostępne zestawy prysznicowe Oras. (Jeżeli jest jakiś zestaw prysznicowy Oras którego jeszcze nie umieściliśmy na stronie proszę o kontakt z działem sprzedaży, możemy zamówić brakujący model u producenta)

Do zestawów prysznicowych instalowanych w oddzielnej przestrzeni prysznicowej polecamy Odwodnienia liniowe Alcaplast.