Baterie tres griferia
Baterie Tres Griferia – nowoczesna armatura kuchenna

Baterie Tres Griferia

Baterie Tres produkowane przez Tres Griferia od ponad 40 lat wiodącego prym na rynku europejskim producenta armatury łazienkowej i kuchennej. Tres specjalizuje się także w produkcji paneli z hydromasażem brodzików oraz wielu innych akcesoriów łazienkowych

Tres – lider rynku

Tresgriferia dzięki nieustannemu rozwojowi plasuje się na pozycji lidera na rynku europejskim w zakresie produkcji wysokojakościowej armatury.
Doskonały system zarządzania gwarantujący terminowe dostawy sprawił, że aktualnie Tres posiada filie w wielu krajach Europy w Niemczech, Portugalii, Włoszech a także Polsce. Gówna fabryka znajduje się w Valliranie w okolicach Barcelony.

Tres – jakość produktów

Dzięki ścisłej kontroli nad procesem produkcyjnym, ciągłym wprowadzaniu usprawnień armatura Tres staje się świadomym wyborem konsumentów poszukujących jakościowych produktów łazienkowych.
TresGriferia kładzie nacisk na estetykę wyrobów i ich funkcjonalność czyli komfort użytkowania. Ważną dewizą firmy są także innowacje technologiczne i nowych rozwiązania, dzieki temu baterie tres mogą zaoferować najnowsze technicznie rozwiązania baterii termostatycznych i elektronicznych.

Tres – Asortyment

TresGriferia oferuje ponad 3000 modeli baterii. Ich cechą wspólna jest dobry design i dbałość o szczegóły.

Baterie elektroniczne Tres

Baterie Trestronic z czujnikiem na podczerwień o nowoczesnych kształtach, w formie geometrycznej lub obłej.
Ciekawą propozycją są minimalistyczne baterie Touch-Tres uruchamiane lekkim dotykiem czujnika.

Baterie czasowe Tres

Baterie Tempotres z ogranicznikiem czasowym świetnie sprawdzą się w łazienkach użyteczności publicznej gdzie dbałość o oszczędzanie wody może przynieść wymierne korzyści.

Zestawy prysznicowe Tres

Tresgriferia ma w swoim asortymencie wiele zestawów prysznicowych, Do wyboru zestawy termostatyczne, podtynkowe i zestawy z deszczownicą. Tres specjalizuje się w produkcji zestawów natryskowych termostatycznych i elektronicznych zestawów natryskowych z wielkimi deszczownicami. Baterie termostatyczne Tres nie zawierających substancji toksycznych.

Deszczownice Tres

Spory wybór deszczownic do kompletowania z zestawami prysznicowymi: jest okrągła lub kwadratową wielu różnych rozmiarach i fasonach, montaż zarówno ścienny jak i sufitowy.

Duży przekrój baterii wannowych, do wyboru nowoczesne baterie termostatyczne, elektroniczne, podtynkowe i z kaskadową wylewką,

Baterie kuchenne Tres

Do tego wszystkiego należy dodać i podkreślić doskonałość baterii kuchennych produkcji Tres. Rozmaite kształty proponowane przez tego producenta chyba najbardziej zróżnicowane spośród wszystkich producentów armatury. Setki baterii do wyboru jednouchwytowe, dwuuchwytowe, baterie z wyciąganą wylewką, baterie kuchenne przemysłowe, baterie kuchenne elektroniczne, ścienne i podokienne z możliwością opuszczenia w dół. Dostępne są także baterie kuchenne z uzdatnianiem wody pitnej z serii kuchnia bez chloru.