Baterie wannowe Hansa
Baterie wannowe Hansa podtynkowe

Baterie wannowe Hansa – ponad 60 propozycji modeli

Hansa baterie wannowe
Zestawienie klasycznych baterii wannowych Hansa

Baterie wannowe Hansa zróżnicowane pod względem stylistycznym i pod względem sposobu montażu. Spośród producentów armatury Hansa wyróżnia się dużą ilością baterii do montażu sztorcowego na obrzeżu wanny lub blacie. Modeli baterii z montażem 3 otworowym i 4 otworowym z gotowymi korpusami na stelażu. W ofercie także baterie wannowe do montażu 1 otworowego.

Baterie wannowe sztorcowe Hansa
Baterie wannowe sztorcowe Hansa – zestawienie modeli

Baterie podtynkowe wannowe Hansa

Hansa prezentuje także szeroką gamą rozwiązań baterii wannowych podtynkowych z liczną gamą elementów natynkowych o różnej stylistyce. Poza wieloma przykładami klasycznie wystylizowanych baterii wannowych Hansa oferuje wiele rozwiązań do montażu podtynkowego z oddzielną baterią podtynkową i oddzielną wylewką wannową ścienną.

Elementy natynkowe Hansa
Elementy natynkowe Hansa – zestawienie modeli

 

Wylewki wannowe podtynkowe Hansa
Wylewki do baterii podtynkowych wannowych Hansa

Hansa Matrix

Hansa Matrix to nowatorski system instalacyjny umożliwiający zastosowanie armatury z wszystkich kolekcji Hansa Living ( LOFT, DESIGNO, LIGNA, STELA, RONDA) w wersji podtynkowej.
Elementy te można dowolnie łączyć ze sobą grupując wiele funkcji w jednym elemencie.  W efekcie porządkuje to układ oddzielnie zamontowanej wylewki, słuchawki i uchwytu lub pokręteł dając to ogromne możliwości aranżacyjne.

Hansa Matrix Stela
Hansa Matrix bateria wannowa podtynkowa z kolekcji Stela

Niemiecka jakość Hansa

Szeroka propozycja baterii wannowych Hansa z pewnością zadowoli najbardziej wybrednego klienta a jakość produktu nie pozostawia cienia wątpliwości ze mamy do czynienia 1 ligą wśród producentów armatury.