Baterie kuchene Deante kolekcja Aster

Baterie kuchenne Deante – najlepszy design w atrakcyjnej cenie

Deante z roku na rok powiększa swoją ofertę baterii kuchennych. Baterie kuchenne Deante zaskakują przy tym najwyższej klasy wzornictwem. Jego zróżnicowanie zadowoli każdego klienta. Każdy może coś dla siebie wybrać i dopasować do wystroju kuchni.
Znajdziemy tu baterie z różnymi kształtami wylewki. Wylewki wysokie typu U, klasyczne poprowadzone dołem , a także coś pomiędzy jak w baterii Aster.

Baterie kuchenne Deante - Zestawienie
Zestawienie wszystkich baterii kuchennych Deante

Baterie zlewozmywakowe z wyciąganą wylewką

Warto dodać że wiele z tych modeli oferuje funkcję wyciąganej końcówki wylewki.

Jest to funkcja poprawiająca jakość pracy w kuchni. Dzięki niej łatwiej wykonać niektóre czynności powtarzane dziennie kilkakrotnie.
Np napełnianie czajnika wodą. Z wylewką która ma wyciąganą końcówkę taka czynność będzie o tyle łatwiejsza że czajnik może zostać na swoim miejscu, nie trzeba go podnośnic żeby go napełnić.
Wylewka ma wystarczająco długi wąż żeby sięgnąć do czajnika.

Bateria kuchenna Deante wyjmowana wylewka
Baterie kuchenne Deante – wyjmowana wylewka

Analogiczna sytuacji tyczy się napełniania garnków. Zwłaszcza w przypadku ciężkich garnków będzie to duże ułatwienie. Wkładanie i wyciąganie ciężkiego garnka napełnionego wodą z głębi komory zlewu przysparza niepotrzebnego wysiłku. Z bateriami z funkcją wyciągania wylewki ta czynność będzie zdecydowanie łatwiejsza.
Do tego jeszcze dochodzi aspekt utrzymania zlewu w czystości, w którym taka funkcja też pomaga i ułatwia życie.

Baterie kuchenne Deante – nowe kolekcje

Kilka nowych kolekcji takich jak Gerbera, Lukrecja czy Aster niedawno wprowadzonych do sprzedaży, rozszerzyło i tak już bogaty asortyment baterii kuchennych.
Ponadto wszystkie te baterie mają atrakcyjne ceny w porównaniu do producentów zagranicznych i dodatkowo mają 7 letnią gwarancję.

Do komletowania polecamy zlewozmywaki Pyramis. Do nabycia w naszym sklepie głównym Lazienkatop.pl – http://lazienkatop.pl/k18,wyposazenie-kuchni-zlewozmywaki-zlewozmywaki-stalowe.html