Baterie bezdotykowe Oras
Baterie bezdotykowe Oras Il Bagno Alessi

Baterie bezdotykowe Oras – elektroniczne i sensoryczne

Najbardziej zaawansowana technologicznie armatura tego typu na rynku Europejskim. Oras od dawna produkuje baterie bezdotykowe, elektroniczne i sensoryczne. Stały się one ważną częścią produkcji wpisującą się w politykę proekologiczną i innowacyjną koncernu. W tej chwili baterie bezdotykowe Oras występują w kolekcji Optima, Alessi, Cubista, Signa i Electra.

Baterie bezdotykowe Oras - różne modele
Baterie bezdotykowe Oras – zestawienie modeli

 

  • Z każdym nowym rokiem pojawia się coraz więcej baterii bezdotykowych w ofercie Oras.
  • Aby zwiększyć wygodę użytkowania Oras prezentuje wiele różnych kształtów i wielkości baterii bezdotykowych.
  • Bogaty wybór umożliwia optymalne dopasowanie zarówno kształtu jak i wielkości baterii do umywalki.
  • Większość z tych baterii występuje także w różnych opcjach zasilania. Najczęściej jest to bateria litowa 3 V, 6 V lub 12 V , ale możliwe są także warianty ze stałym połączeniem 230 V i zasilaczem sieciowym.

Bezdotykowe wandaloodporne, ścienne i z obrotową wylewką

W kolekcji Oras Electra dostępne są także baterie bezdotykowe w wersji wandaloodpornej. Ich zwarta mocna obudowa z mocnego stopu mosiądzu nie ulega odkształceniom lub złamaniom. Zaprojektowane zostały specjalnie z przeznaczeniem do toalet publicznych gdzie takie ryzyko zniszczeń występuje. Z innych ciekawostek można przytoczyć baterie bezdotykowe ścienne i baterie bezdotykowe umywalkowe z obrotową wylewką. Te ostatnie można śmiało zastosować jako baterię kuchenną, tym bardziej że występują w 2 wersjach o 2 długościach wylewki.

Baterie Oras elektroniczne
Przykłady nietypowych baterii bezdotykowych Oras

Większość baterii bezdotykowych produkcji Oras ma czujnik – sensor zamontowany na korpusie pod wylewką. Jest to rozwiązanie bezproblemowe na tyle że nie wymaga żadnej regulacji podczas instalowanie baterii. Nie jest to także wiązka laserowa jak w przypadku baterii elektronicznych innych producentów.

Ostatnio pojawiły się baterie z czujnikiem nowatorsko umieszczonym na górnej części wylewki. W niektórych sytuacjach jest to lepsze rozwiązanie pozwalające na jeszcze szybszy dostęp do strumienia wody. Jest to uwarunkowane kształtem samej baterii. W niektórych bateriach bezdotykowych, zwłaszcza kuchennych z wysoką wylewką, może się to okazać rozwiązaniem przełomowym, jeszcze bardziej ułatwiającym pracę w kuchni.

Baterie bezdotykowe Oras – najwyższy poziom higieny

Armatura bezdotykowa kiedyś występowała głównie  w miejscach publicznych – gdzie zachowanie maksymalnego poziomu higieny miało wielkie znaczenie. W tej chwili baterie bezdotykowe kupowane są często przez gabinety dentystyczne gdzie higiena ma również duże znaczenie, ale z powodzeniem sprzedajemy te baterie także do restauracji, klubów i do obiektów użyteczności publicznej.

Zauważalna jest także moda związana ze zwiększająca się świadomością ekologiczna naszego społeczeństwa. Dzięki temu baterie takie kupowane są coraz częściej do prywatnej łazienki w domu. Takie baterie nie tylko ułatwiają oszczędność wody, ale także wprowadzają zdecydowany akcent podkreślający nowoczesny wystrój łazienki.

Na naszej stronie mają Państwo dostęp do wszystkich nowinek technicznych prezentowanych przez producenta Oras. Dostępne są wszystkie baterie bezdotykowe Oras z najnowszej oferty jeżeli jakiejś baterii nie ma na naszej stronie sklepu prosimy o kontakt z działem sprzedaży – w ciągu 3 dni roboczych ściągniemy potrzebny model.

Zapraszamy także do działu sprzedaży armatury bezdotykowej naszego 2 sklepu internetowego http://lazienkatop.pl/k26,wyposazenie-lazienki-baterie-lazienkowe-baterie-bezdotykowe.html