baterie podtynkowe Oras
Baterie podtynkowe Oras Cubista

Baterie podtynkowe Oras – do montażu w ścianie

Baterie podtynkowe Oras składają się z kilku elementów. Najistotniejszym elementem takich baterii jest korpus podtynkowy.
Taki korpus należny skompletować z elementem natynkowym – pokrywą.
Zestawy podtynkowe można rożnie konfigurować w zależności od zapotrzebowania. Może to być bateria podtynkowa która doprowadza wodę do deszczownicy lub zestawu prysznicowego. Lub wersja wannowo – prysznicowa baterii podtynkowej którą można połączyć z wylewką natynkową i deszczownicą lub zestawem natryskowym. Taką baterią można także połączyć z deszczownicą i zestawem prysznicowym zamiast wylewki wannowej. Pomimo bardziej skomplikowanej instalacji jaką należy wykonać do takich baterii podtynkowych. Ich estetyka i nowoczesny wygląd ma wielu zwolenników.

Zestawy podtynkowe natryskowe

Takie zestawienia baterii podtynkowych z deszczownią doskonale podkreślą nowoczesność wystroju łazienki. Niewidoczne, ukryte w ścianie instalacje podkreślą minimalizm i czystość formy. Do zestawiania dostępne są rożne rodzaje deszczownic o kształcie okrągłym lub prostokątnym, a także kilka rodzajów wylewki wannowej podtynkowej. Oras oferuje także różne stylistycznie elementy natynkowe które można dopasować do baterii z danej rodziny armatury Oras.