Baterie Deante Konwalia
Baterie Deante kolekcja Konwalia

Baterie Deante – polska firma z tradycjami

Deante to polska firma od 25 lat produkująca armaturę. Zlewozmywaki, kabiny, brodziki i ceramikę łazienkową. Firma jest uznanym producentem na rynku środkowo-europejskim i zdecydowanym liderem wśród producentów polskich. Na naszej stronie prezentujemy wybrane baterie Deante – najlepsze modele baterii łazienkowych i kuchennych.

Deante – uznane wzornictwo

Design produkowanych przez Deante baterii został wielokrotnie doceniony i wyróżniony. Deante jest laureatem nagród:
Dobry Wzór 2013, Dobry Design, PRODECO, Top Design Award 2013, Złote Ville 2014.

Deante – solidny partner biznesowy

Również w tej dziedzinie firma zyskała uznanie. Tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu”, „Gepardy Biznesu” i „Solidny Partner” potwierdzają wysoka pozycję na rynku polskim.

Deante – gwarancja jakości

7 letnia gwarancja na wszystkie baterie Deante potwierdza ich wysoką jakość i zastosowanie najlepszych materiałów i precyzyjne wykonanie. Żadna inna firma na rynku nie daje tak długiej gwarancji na swoje produkty.

Deante oferta

Oferta baterii Deante zaskakuje zróżnicowaniem stylistycznym. Duży wybór baterii minimalistycznych i kubistycznych. Spośród serii Anemon Azalia Begonia i Cubic wybiorą kliencie zainteresowani nowoczesną prostą wręcz ascetyczną formą. Ale dla amatorów kształtów bardziej wysublimowanych Deante przygotowało baterie z serii Elipsa, Jaguar, Konwalia.
Spory wybór baterii podtynkowych równie zróżnicowanych stylistycznie.

Baterie kuchenne Deante również zaspokoją wszelkie gusta. Od klasycznych 2 uchwytowych, do baterii z wyciągana rączką aż po baterie zlewozmywakowe przemysłowe jak Deante Molla.

Baterie Deante – zestawy prysznicowe

Deante ma w swojej ofercie 11 rodzajów zestawów z deszczownią, 11 zestawów prysznicowych i 7 paneli natryskowych. Duży asortyment zestawów prysznicowych podtynkowych i elementów do kompletowania systemu podtynkowego.6 dużych głowic deszczowych i wiele rodzajów wylewek do podtynkowych baterii. Naprawdę jest w czym wybierać.