Baterie kuchenne Tres
Baterie zlewozmywakowe Tres kolekcja Max-tres

Baterie kuchenne Tres – piękna i funkcjonalna armatura do kuchni

Baterie kuchenne Tres – armatura Tres do kuchni proponuje chyba najbardziej rozbudowaną i najbardziej zróżnicowaną ofertę baterii zlewozmywakowych.
Setki modeli baterii kuchennych do wyboru. Od baterii jednouchwytowych przez dwuuchwytowe, z wyciąganą wylewką i baterie kuchenne ścienne.

Baterie kuchenne Tres ścienne podtynkowe

Tego typu montaż z pewnością podkreśli oryginalny charakter wystroju kuchni. Coraz bardziej popularne rozwiązanie ze względu
na minimalistyczną estetykę takich baterii. Duży asortyment takiej armatury o wielu kształtach uchwytu i wylewki z obsługa jednouchwytową i dwuuchwtytową.

Baterie kuchenne podtynkowe Tres
Baterie zlewozmywakowe podtynkowe Tres

Tres produkuje też profesjonalną armaturę kuchenną przemysłową. Dostępne modele z podwójną wylewką jedna na zabezpieczonym sprężyna wysięgniku o dalekim zasięgu i drugą wylewką obrotową.

Baterie kuchenne elektroniczne

Kilka dostępnych modeli baterii elektronicznych. Baterie Trestronic w 2 różnych wysokościach z opcją dotykową. Lekkie dotknięcie czujnika uruchamia wodę. Futurystyczna forma takiej baterii będzie ozdobą nowoczesnej kuchni.

Baterie elektroniczne Tres
Baterie elektroniczne produkcji Tresgriferia

Baterie kuchenne podokienne

Tres ma w swoim asortymencie także baterie podokienne zlewozmywakowe, dostępne modele baterii ABATIBLE w wersji nowoczesnej i stylizowanej Retro.
Już od 2010 Tres ma w sprzedaży także baterie z uzdatnianiem wody pitnej z filtracją antychlorową.