Panele prysznicowe Hansa
Panele prysznicowe Hansa Smartshower

Panele prysznicowe Hansa – Komfort i elegancja

Luksusowe panele prysznicowe Hansa. Niezależnie jak często bierzesz prysznic panel prysznicowy Hansa sprawi że za każdym razem będzie to niezwykłe przeżycie. Dodając do tego wyjątkowe wzornictwo, niezwykłe efekty i przydatne funkcje otrzymujemy produkty gwarantujące komfort na najwyższym poziomie.

Panele prysznicowe Hansa Smartshower, Hansacolourshower mają wyjątkową zdolność rozpieszczania. Innowacyjne rozwiązania techniczne Hansa dbają o oszczędność wody, łatwą pielęgnację i maksymalnie długi okres użytkowania.

Hansa Smartshower

Najwyższy poziom komfortu pod prysznicem. Super nowoczesne wzornictwo i bogactwo funkcji sprawiają że panele prysznicowe Hansa Smartshower dadzą poczucie luksusu i z łatwością rozpieszczą każdego kto będzie z nich korzystał.

Estetyczny płaski panel z tafli szkła w wersji lustrzanej lub antracytowej przyciąga wzrok i ładnie odbija światło.
Znajdują się na nim funkcjonalnie rozłożenie przyciski do obsługi wszystkich opcji: głowicy prysznicowej, słuchawki prysznicowej i natrysku frontowego. zapewnia to intuicyjną obsługę i przełączanie między wszelkimi rodzajami strumienia wody.

Zestawy prysznicowe Hansa
Luksusowe panele natryskowe Hansa Smartshower

Hansa Colourshower

System prysznicowy Hansacolourshower zachwyca efektami świetlnymi we wszystkich kolorach tęczy.
Daje możliwość włączania ustawionych programów lub indywidualnego doboru ulubionych kolorów. Od pobudzającej czerwieni do kojącego błękitu. Delikatny strumieniem wody spływającej z głowicy górnej lub masaż ciała wodą wytryskującą z głowicy bocznej dodatkowo w zestawie standardowa słuchawka prysznicowa.

Panele prysznicowe Hansa Colourshower
Panele prysznicowe HansaColourshower