Baterie tres wannowe
Baterie tres wannowe z termostatem

Baterie wannowe Tres – Ogromne możliwości wyboru

Baterie wannowe Tres oferują tak wiele możliwości że inni producenci armatury mogliby w ogóle nie istnieć. Aranżacja przestrzeni wanny z wykorzystaniem baterii podtynkowych termostatycznych to najwyższa pólka jakościowa i najwyższy poziom stylistyczny. Imponujące wylewki kaskadowe ze stali nierdzewnej, dźwignie baterii podtynkowych o kwadratowym lub okrągłym kształcie zawory napełniające w przelewie wanny.

Zestawy podtynkowe elektroniczne

Wszystkie te wyżej wspomniane funkcje mogą być obsługiwane elektronicznie. Obsługa wody na panelu cyfrowym to futurystyczna wizja dostępna dzięki najnowszej technologii Tres.

Baterie wannowe 3 otworowe Tres

Armatura wannowa do montażu 3 otworowego w wydaniu Tres Griferia to elegancja w czystej formie. Długie, smukłe, spłaszczone wylewki z kolekcji baterii Max-tres Cuadro-tres lub Alplus-tres w połączeniu ze sztorcową słuchawką tworzą bardzo super-nowoczesny klimat w łazience. Dodatkowo wersje baterii wannowych 3 otworowyvh z kaskadową wylewką dopełniają ogólne wrażenie luksusowego designu klasy premium.

Dla użytkowników szukających bardziej klasycznych kształtów w wersji armatury 3 otworowej tres przygotował baterie z wylewką typu U

Baterie wannowe Tres do montażu 3 otworowego
Baterie wannowe Tres 3 otworowe

Baterie wannowe termostatyczne Tres

Równie szeroka gama baterii termostatycznych montowanych na ścianie. Wśród nich niezwykle oryginalne wzory baterii z wylewką umieszczoną asymetrycznie z boku korpusu. Także tutaj do wyboru atrakcyjne wizualnie wylewki kaskadowe.

Baterie wannowe Tres wylewka kaskadowa
Baterie wannowe Tres z wylewką kaskadową

 

Baterie wannowe retro

Dla miłośników armatury retro Tres przygotował serię Monoclasic 1900. Niezwykle wysublimowany kształt tej armatury i wykończenie w stylu klasycznym znajdzie klientów szukających baterii w stylu retro w najwyższej jakości wykonania z designem na najwyższym poziomie.

Baterie wannowe retro Tres
Baterie wannowe retro Tres Monoclassic