Hansa Stela

wpis w: Hansa | 0
Baterie Hansa Stela umywalkowe
Baterie Hansa Stela – ultra nowoczesny design

Baterie Hansa Stela ultra-nowoczesna armatura z prostokątną wylewką

Baterie Hansa Stela to wyraziste wzornictwo o mocnych bryłach i zdecydowanych krawędziach. Cechą charakterystyczną są prostokątne płaskie wylewki i oryginalnie umieszczone uchwyty mieszacza. Część baterii wyposażona jest w nietypowo umieszczony uchwyt typu joystick na czubku korpusu. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie a zarazem dodaje armaturze bardzo futurystycznego charakteru.

Druga część baterii Hansa z serii Stela wyposażona jest w uchwyty umiejscowione z boku. W tych bateriach korpus i część wystająca z boku stanowią jeden jednoczęściowy odlew.

HansaStela uchwyt z boku baterii
Baterie Hansa Stela z dźwignią z boku

Mniejsze zużycie wody

Szerokie prostokątne wylewki armatury HansaStela skonstruowane są w taki sposób aby woda nie zawierała powietrza a jednocześnie jej zużycie było minimalne.
Zużycie wody w bateriach tej linii jest o 50% mniejsze w porównaniu z konwencjonalną armaturą.

Armatura Hansa Stela

Oferuje także baterie bezdotykowe, super nowoczesne modele baterii umywalkowych do umywalek nablatowych a także wiele modeli baterii podtynkowych umywalkowych wannowych i prysznicowych. Bardzo atrakcyjna wizualnie armatura nadaje się do podkreślenia wyjątkowego charakteru łazienki. Niebanalne kształty tej kolekcji armatury wykorzystywane są często przez projektantów wnętrz do najbardziej prestiżowych projektów. Niektóre modele z tej serii obsługiwane są za pomocą dżoistika od góry, w połączeniu  z szeroką spłaszczoną i geometryczną wylewką tworzy to futurystyczne wrażenie.

Baterie HansaStela wprowadzą architektoniczne piękno do twojej łazienki.

Zostaw Komentarz