Tres Loft-tres

wpis w: Tres | 0
Kolekcja baterii Tres Loft-tres
Kolekcja armatury Loft-tres

Tres Loft-tres – minimalizm w najlepszym wydaniu

Tres Loft-tres – Luksusowa armatura o eleganckich kształtach, wyprostowana sylwetka baterii z mocnym wyprostowanym korpusem i wylewkami pod kątem prostym. Kolekcja daje wybór jeżeli chodzi o rodzaj uchwytu. Może to być dźwignia również pod kątem prostym lub pokrętło.

W serii Loft-tres znajdziemy również wiele propozycji do umywalek nablatowych. Specjalnie skonstruowane wysokie baterie o różnych wysokościach, również takie z obrotową wylewką.

Baterie wannowe Loft-tres

Wśród baterii wannowych powtarzają się te same cechy długie obrotowe wylewki pod kątem prostym w przypadku baterii 3 otworowych. Modele do montażu na ścianie charakteryzują się równie ciekawą stylistyką: baterie z wylewką kaskadową po środku lub umieszczoną asymetrycznie z prawej strony.

Baterie z kaskadową wylewką Loft-tres

Baterie z kaskadową wylewką zyskują na popularności przez efektownie wypływającą wodę.
Taka wylewka stosowana jest najczęściej w bateriach wannowych i wannowo – prysznicowych. Coraz częściej pojawia się także w modnych modelach baterii umywalkowych podtynkowych lub bateriach umywalkowych sztorcowych. Mimo braku zastosowania napowietrzacza zużycie wody nie jest większe w tego rodzaju bateriach umożliwia to nowatorska technologia i specjalna konstrukcja wylewki.

Tres loft kaskadowe wylewki
Bateria umywalkowa Tres loft z kaskadową wylewką

 

Zostaw Komentarz