Oras Vienda

wpis w: Oras | 0
Baterie Oras Vienda kuchenne
Baterie Oras Vienda 1739 – wersja baterii kuchennej z zaworem do zmywarki

Baterie Oras Vienda – piękno zaokrąglonych kształtów

Baterie Oras Vienda zaprojektowane zostały przez Kirsi Svärd. To jedna z ciekawszych propozycji tego producenta. Miękkie harmonijne linie i zaokrąglone kształty nadają tej serii armatury wyjątkowego charakteru. Niebanalne wzornictwo przekona potencjalnych nabywców którzy preferują organiczne kształty inspirowane naturą. Propozycja ta wyda się interesująca także dla klientów szukających tego typu klasycznej stylizacji armatury pasującej do wnętrza. Dzięki zaokrąglonym kształtom powierzchnia baterii z kolekcji Vienda pozostanie dłużej czysta i higieniczna. Krople wody spływają swobodnie po opływowej sylwetce nie zostawiając śladu na powierzchni.

Baterie wannowe 3 otworowe

W tej serii armatury znajdą Państwo dużo ciekawych propozycji oryginalnej armatury. Wśród nich baterie wannowe 3 otworowe do montażu na wannie lub na półce łazienkowej. Każdy z oddzielnych elementów tej baterii rączka prysznica Fontana, smukła wylewka i uchwyt mieszacza jest indywidualnym urządzeniem dającym możliwość instalacji w dowolnej konfiguracji, mniejszych lub większych odstępach. Razem tworzą harmonijną całość dającą poczucie komfortu i luksusu.

Armatura Oras Vienda
Baterie Oras Vienda model 3 otworowy 1750

 

Poza tym z tej kolekcji polecamy bardzo ładne atrakcyjne wizualnie baterie zlewozmywakowe. Produkowane są  w kilku wersjach: z wylewką typu U dającą maksymalny komfort korzystania dzięki dużemu prześwitowi między umywalką a wylewką i z klasyczną formą wylewki o pięknie wyprofilowanej lini. Baterie kuchenne Vienda dostępne są także z zaworem do zmywarki. Dobra wiadomość dla klientów nie gustujących w bardzo połyskliwych powierzchniach – wszystkie baterie z tej kolekcji produkowane są także w wersjach z satynowym wykończeniem powierzchni.

Oras Vienda
Baterie zlewozmywakowe Oras z serii Vienda

Oras Vienda – design inspirowany naturą

W bateriach Vienda wyraźnie widać że opływowe linie są wynikiem ewidentnej inspiracji formami naturalnymi. Kształt uchwytu budzi skojarzenia z kształtami zaczerpniętymi z fauny.

Dostępne są wszystkie modele baterii z kolekcji Vienda. Jeżeli jest jakiś model którego jeszcze nie zdążyliśmy umieścić poniżej prosimy o kontakt.

Zostaw Komentarz