Oras Safira

wpis w: Oras | 0
Baterie Oras Safira - ażurowy uchwyt
Baterie Oras Safira – oryginalny uchwyt z prześwitem

Baterie Oras Safira – klasyczna armatura z ażurowym uchwytem

Baterie Oras Safira to popularna kolekcja armatury wyróżniająca się wśród innych ażurowym uchwytem. Mocno zarysowana dźwignia z prześwitem występuje w każdej baterii z tej serii i nadaje jej oryginalności.

Baterie kuchenne Safira

W gamie baterii tej serii w wersji kuchennej dostępne są między innymi 4 modele, klasyczny, z wylewką typu U  i wersje tych baterii z zaworem do zmywarki. Dostępne są także baterie zlewozmywakowe w zestawie z rączka.

Baterie umywalkowe Safira firmy Oras

Również w przypadku baterii do umywalki dostępnych jest kilka różnych rozwiązań. Między innymi baterie sztorcowe z nieruchomą wylewka i baterie z obrotową wylewką. Dostępna jest także wersja z zaworem do pralki i wersja do montażu ściennego. Baterie umywalkowe tej serii sprzedawane są także  w kompletach ze słuchawką Bidetta.

Takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne i ułatwi wiele zadań domowych, np.

  • Np. napełnienie wiadra wodą z poziomu podłogi bez konieczności wstawiania go do wanny.
  • Umożliwi szybkie umycie głowy nad umywalką
  • Pozwoli na swobodne umycie kaloszy w umywalce lub nad miską WC.
  • Zainstalowana obok miski WC podniesie poziom higieny zastępując bidet i baterie bidetową.
  • Pozwoli napełnić wysoki wazon zimną wodą.

Plus wiele innych indywidualnych przeznaczeń baterii wyposażonych w rączkę Bidetta możliwych dzięki długiemu wężowi i braku ograniczeń związanych z odległością miedzy wylewką baterii a brzegiem umywalki lub zlewozmywaka. Oryginalny design baterii Safira dostępny jest w przystępnych cenach porównując z wyższymi kolekcjami armatury typu Cubista, Vienda i Optima. Baterie zlewozmywakowe z tej kolekcji oferują funkcjonalne baterie z wyciągana wylewką a także baterie kuchenną z elegancką wysoką wylewką typu U np Safira 1038

Baterie prysznicowe Safira

Ostatnio pojawiły się nowe baterie z tej kolekcji w wersji termostatycznej, baterie Safira 1340U i Saira 1360U a także jako komplety z prysznicem: natryskowo – wannowa z prysznicem 1348U wyposażona w wylewkę i natryskowa z prysznicem 1348U.

Kolekcja Safira oferuje masywne, solidnie zbudowane baterie zbliżone wyglądem i sylwetką do podstawowej serii Oras Saga. Odróżnia je ażurowy uchwyt, inny kształt wylewki  i większa finezja stylistyczna. W tej kolekcji znajdziemy także baterie z przedłużonym uchwytem. Taka wersja umożliwia regulację strumienia wody przedramieniem bez dotykania dłonią uchwytu. Znajdzie ona zastosowanie w miejscach gdzie ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny – w gabinetach lekarskich i dentystycznych tam gdzie koszt zakupu baterii bezdotykowej jest za duży.

Baterie Oras Safira to bardzo różnorodna propozycja armatury wypełniająca lukę między bateriami niskobudżetowymi a bateriami z wyższej półki. Safira oferuje najlepszy design za niewygórowaną cenę.

Możliwe jest zamówienie baterii które jeszcze nie znalazły się na kartach naszego sklepu internetowego. Jeżeli potrzebują Państwo jakieś baterie Oras Safira którychej nie ma poniżej prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem 722 190 190 – każdą baterię ściągniemy w przeciągu 3 – 5 dni.

Zostaw Komentarz