Oras Optima

wpis w: Oras | 0
Baterie Oras Optima
Baterie Optima fitmy Oras

Baterie Oras Optima –  nowatorskie rozwiązania techniczne

Baterie Oras Optima to armatura z najwyższej półki. Oferują jakość, design i nowatorskie rozwiązania techniczne. To między innymi w tej serii Oras wprowadziło na rynek innowacyjne rozwiązania Autofocus sensor do baterii bezdotykowych a także udoskonalone termostaty w bateriach termostatycznych.
Kształty armatury Optima  są bardzo nowoczesne a zarazem bardzo funkcjonalne. Przykładem funkcjonalnego rozwiązania poprawiającego jakość użytkowania są uchwyty baterii tej serii. Wszystkie uchwyty baterii umywalkowych bidetowych i kuchennych pokryte są materiałem zwiększającym przyczepność.

Baterie Oras Optima uchwyty
Uchwyty zastosowane w kolekcji Optima

 

Oras Smart Included – nowa generacja baterii

Baterie z serii Optima są inteligentnie zaprojektowane dlatego sloganem reklamowym tej serii jest – Smart Included.
Hasło w pełni zgodne z rzeczywistością, funkcje niektórych baterii są na tyle Smart że ułatwiają i uprzyjemniają korzystanie, dodatkowo oszczędzając wodę i zapewniając bezpieczeństwo. Całości dopełnia bardzo nowoczesny i elegancki design tej kolekcji.

Smart included Oras
Baterie Optima – Smart included

Funkcjonalność

Słowem kluczem w przypadku tych baterii jest funkcjonalność. Projektanci zadali sobie wiele trudu żeby znaleźć najlepsze rozwiązania baterii termostatycznych, bezdotykowych i tych manualnych. Inteligentne rozwiązania mają na celu ułatwienie codziennie wykonywanych czynności. Obsługa bezdotykowa, wyświetlacze temperatury, i precyzyjne termostaty zmniejszające zużycie wody – wszystkie te nowinki techniczne mają na celu uczynić obsługę jak najbardziej intuicyjną.

Baterie Oras Optima - Wyświetlacz temperatury Oras 2727
Wyświetlacz temperatury baterii kuchennej bezdotykowej Oras

 

W bateriach z kolekcji Optima pojawiła się niedawno w sprzedaży bateria kuchenna 2 funkcyjna bezdotykowa z dodatkowymi uchwytami do manualnej obsługi.

Bateria wprowadza zupełnie nowe rozwiązanie funkcjonowania baterii kuchennej. Podczas korzystania dzięki ergonomicznie zaprojektowanym 2 uchwytom, oddzielnie do wody ciepłej i zimnej można zamiennie korzystać z opcji bezdotykowej. Funkcja bardzo przydatna w sytuacji kiedy mamy zajęte bądź brudne ręce co w kuchni jest raczej normalne.

Z opcji manualnych uchwytów można skorzystać gdy potrzebujemy samej wody zimnej lub gorącej np do przepłukania naczyń i garnków przed włożeniem do zmywarki, lub do napełnienia naczynia zimną wodą. Układ uchwytów jest tak rozwiązany że uruchomienie wody nie sprawi kłopotu nawet gdy mamy w niej rękach garnek lub jakiś inne naczynie.

Najlepiej przydatność takiego rozwiązania pokazuje filmik.

Baterie Oras Optima w łazience

Wprowadzają nową jakość nie tylko do kuchni, armatura łazienkowa także wyposażona jest w nowinki techniczne i funkcję ułatwiające korzystanie i poprawiające bezpieczeństwo.

W tej serii do dyspozycji jest szczególnie duży wybór doskonałych zestawów prysznicowych. Pełne spektrum możliwości, zestawy z bateriami termostatycznymi, w komplecie także z deszczownicą prostokątną.
Baterie termostatyczne występują w 2 wersjach – jako z typowa prysznicowa bez wylewki i jako bateria prysznicowo – wannowa wyposażona w krótką wylewkę. Po skompletowaniu z dowolnymi zestawami prysznicowymi bez baterii można uzyskać wersję zestawu prysznicowego który umożliwia wypływ wody w dół. Jest to funkcja poszukiwana przez wielu użytkowników.

Komplet z baterią Optima 7191U jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających minimalistycznego zestawu z dużą deszczownią, bez dodatkowej słuchawki prysznica, ale z możliwością skierowania wody w dół. Bateria Oras 7140U w tym komplecie taką możliwość daje.

 

Zostaw Komentarz