Oras Nova

wpis w: Oras | 0
Baterie Oras Nova armatura z termostatem
Baterie Oras Nova niezawodne baterie termostatyczne

Baterie Oras Nova – armatura termostatyczna

Baterie Oras Nova – Seria armatury termostatycznej o bardzo uproszonych kształtach. Minimalizm formy, prostota kształtów armatury z serii Nova jest przeciwieństwem tego co się kryje we wnętrzu tych baterii. Zaawansowane technologicznie termostaty zastosowane w tej serii baterii są dokładne i szybko reagujące na zmiany temperatury wody i jej ciśnienia.

Baterie termostatyczne Oras Nova w wersji prysznicowej

Wyprodukowane sa w kilku wersjach różniących się uchwytami i umiejscowieniem ogranicznika temperatury. Produkowane są baterie termostatyczne natryskowe w wersji lewej i prawej.
Można sobie dopasować baterię do już istniejącej instalacji niezależnie czy ciepła woda jest podprowadzona ze strony lewej czy prawej. Jest to bardzo przydatne gdyż zastosowanie większości baterii z podprowadzeniem ciepłej wody z prawej strony byłoby niemożliwe lub powodowałoby wadliwe działanie baterii.

Baterie wannowe i wannowo-prysznicowe Oras Nova

Wszystkie te wariacje armatury łazienkowej opierają się na tej samej prostej, funkcjonalnej i niezawodnej baterii termostatycznej do której dopasowane są wylewki wannowe lub kuchenne.

Zestawy natryskowe z baterią termostatyczną Nova

Ponadto dostępne są komplety prysznicowe Oras Nova z pełnym regulowanym na drążku zestawem prysznicowym lub zestawem jednopunktowym.

Zostaw Komentarz