Oras Electra

wpis w: Oras | 0
Baterie Oras Electra bezdotykowe
Baterie elektroniczne Electra

Baterie Oras Electra – bezdotykowe, elektroniczne

Baterie Oras Electra to seria armatury bezdotykowej opartej o technologię autofocus sensor.
Oras produkuje baterie bezdotykowe od 1990 roku i jest liderem produkcji tego typu baterii na rynku europejskim. W swojej ofercie najwięcej tego typu baterii z pośród wszystkich producentów.

Baterie Electra

Baterie Oras Electra
Baterie bezdotykowe Electra – zróżnicowany design

 

Baterie Oras Electra to armatura bezdotykowa która doskonale sprawdzi się w miejscach gdzie dbałość o higienę i ograniczanie dotyku z uchwytem baterii jest szczególnie ważne.
Baterie elektroniczne – bezdotykowe polecane są szczególnie do gabinetów lekarskich i stomatologicznych, gdzie zachowanie najwyższego poziomu higieny jest wyjątkowo ważne. Zastosowanie takiej baterii podkreśli prestiż takiego gabinetu i zaakcentuje dbałość o dobro pacjenta.

Większość klientów kupujących baterie Oras Electra to właściciele prywatnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych.

Baterie bezdotykowe Oras Electra do gabinetów stomatologicznych
Baterie bezdotykowe do gabinetów stomatologicznych

Seria baterii Electra oferuje także baterie wandalo – odporne polecane do zastosowania w toaletach publicznych. Z tych samych powodów baterie bezdotykowe Electra można zastosować w szpitalach w restauracjach, pubach i galeriach handlowych.

Baterie bezdotykowe w domu

Baterie bezdotykowe sprawdzą się także w zastosowaniu domowym gdzie także ułatwią korzystanie w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem będzie ograniczenie zużycia wody. Wyliczenia pokazują że korzystanie z takich baterii przynosi wymierne korzyści w postaci mniejszego zużycia wody zwłaszcza w gospodarstwach domowych gdzie są dzieci. Po zakupie baterii z serii Electra problem niezakręconej wody sam się rozwiąże. Ma to znaczenie zwłaszcza w domu w którym są dzieci zapominające o zakręceniu wody. W dobie corocznych podwyżek cen wody aspekt ekonomiczny może być kolejnym argumentem przy zakupie baterii bezdotykowej Electra.

Jeżeli jest jakiś model baterii z kolekcji Electra który nie znalazł się jeszcze na kartach naszego sklepu, prosimy o kontakt, mamy dostęp do wszystkich modeli.

 

Zostaw Komentarz