Oras Cubista

wpis w: Oras | 0
baterie Oras Cubista
Baterie Oras Cubista – nowoczesne baterie geometryczne

Baterie Oras Cubista – geometryczna armatura z wyższej półki

Baterie Oras Cubista – seria nowoczesnych baterii z nowatorskimi rozwiązaniami. W tej serii można znaleźć wysmakowaną stylistycznie armaturę o geometrycznych kształtach inspirowanych sztuką kubizmu.
Proste geometryczne bryły zastosowane w tej serii nadają armaturze nowoczesności i dynamiki.

Seria baterii Cubista

Oferuje wiele baterii termostatycznych i bezdotykowych. Nowoczesność tej serii objawia się nie tylko w wyraźnie stylizowanych kształtach ale także w zastosowaniu technologicznych nowinek takich jak Sensory Autofocus w bateriach bezdotykowych i najnowocześniejsze termostaty w bateriach termostatycznych, prysznicowych i wannowych.

Baterie Bezdotykowe Cubista

Jedna tego typu bateria do wyboru z tej kolekcji. Ciekawy nietuzinkowy design dużej masywnej baterii sprawdzi sie także w zastosowaniu kuchennym z dodatkowym zlewozmywakiem.

Baterie Oras Cubista bezdotykowe
Baterie Oras Cubista bezdotykowe

 

Cała kolekcja armatury Cubista zaprojektowana została przez Kirsiego Svarda.
Wyjątkowe baterie z tej serii cechują się funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Wszystkie baterie umywalkowe Cubista występują także w wersji z rączką Bidetta w komplecie. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dające wiele możliwości wykorzystania. Długi wąż łączący baterię z rączką Bidetta umożliwia zamontowanie jej po drugiej stronie umywalki.

Bateria Cubista z rączką Bidetta
Baterie umywalkowe Cubista z długą wylewką z rączką Bidetta

Baterie umywalkowe Oras Cubista podwyższane

Ciekawą propozycją w tej serii są baterie umywalkowe podwyższane, na bardzo wysokim korpusie nadając jej majestatycznego wyglądu. To doskonała propozycja dla podkreślenia wyjątkowości łazienki zwłaszcza gdy bateria idzie w parze z oryginalną umywalką. Równie ciekawe są baterie umywalkowe z przedłużoną wylewką takie jak Oras 2805. Zastosowanie takich baterii polecane do umywalek nablatowych gdzie dodatkowe centymetry poprawią komfort korzystania. W niektórych przypadkach podwyższona bateria będzie niezbędna by osiągnąć zalecane minimum 10 między brzegiem umywalki a końcówką wylewki.

Baterie Oras Cubista z długą wylewką z kolei sprawdzą się świetnie gdy mamy dużą umywalkę lub umywalkę o nietypowym umiejscowieniu baterii z boku. Tutaj również do osiągnięcia maksymalnego komfortu przyda się bateria z wydłużoną wylewką Oras 2805.

Poniżej przedstawiamy asortyment kolekcji Cubista. Jeżeli istnieje jakaś bateria a nie ma jej w wśród wymienionych niżej produktów to znaczy ze jeszcze nie zdążyliśmy jej dodać.

Zostaw Komentarz