Oras Alessi

wpis w: Oras | 0
Oras Alessi luksusowa kolekcja armatury
Luksusowa kolekcja armatury Il Bagno Alessi Sense

Oras Alessi – niepowtarzalna armatura do łazienki i kuchni

Oras Alessi to najbardziej zaawansowane technicznie baterie tej fińskiej firmy. Oferują ultra nowoczesny design który z pewnością spodoba się komuś kto chce mieć niebanalną oryginalną armaturę. Baterie Oras il Bagno Alessi naprawdę robią wrażenie. Dzięki współpracy z domem projektowym Alessi powstała prestiżowa, niepowtarzalna armatura doskonała do podkreślenia unikatowego charakteru łazienki. Dodająca prestiżu a jednocześnie funkcjonalna i ergonomiczna.

Baterie il Bagno Alessi

To łazienkowa część tej kolekcji armatury. Jej wyjątkowość tkwi w niepowtarzalnych kształtach i oryginalnych rozwiązaniach technicznych np. naturalnym wypływie wody z wylewki bez zastosowania aeratora.

Il Bagno Alessi Dot by Oras

Wyjątkowo designerska edycja baterii zaprojektowana przez Wiela Aretsa – holenderskiego architekta. Główną cechą jest jej oryginalny kształt oparty na przekroju koła. Zarówno korpus jak i  uchwyt i wylewka są zbudowane w taki sposób. Średnica jest dokładnie taka sama we wszystkich bateriach umywalkowej wannowej 3 otworowej i prysznicowej. W ten sposób wprowadza do łazienki harmonię i wzornictwo graniczące ze sztuką.

Il Bagno Alessi One by Oras

Zaprojektowane przez Stefano Giovannoni to kwintesencja nowoczesności. Czyste minimalistyczne linie doskonale sprawdzą się w nowoczesnej łazience.

La Cucina Alessi by Oras

Armatura kuchenna Alessi. Wśród nich nowość – baterie kuchenne Sense z czujnikiem umieszczonym w górnej części wylewki. Dzięki temu dostęp do czujnika otwierającego zawór wody jest jeszcze łatwiejszy.

 

Zostaw Komentarz