Hansa Ronda

wpis w: Hansa | 0
Hansa Ronda wysoka bateria
Hansaronda – wysoka bateria umywalkowa

Hansa Ronda nowoczesność i praktyczność

Nowa kolekcja armatury Hansa Ronda zachwyca harmonijnym połączeniem wyraźnych i delikatnych eliptycznych linii. W kolekcji Ronda znajdziemy

wysokie baterie, pełne elegancji nietypowe baterie umywalkowe z wyciąganą wylewką. Delikatny lifting wzornictwa nadał tej kolekcji świeżości. Armaturę z tej serii cechuje nowoczesność i praktyczność.
Uwagę zwraca bogactwo wariantów armatur z kolekcji Hansaronda do umywalki, wanny i prysznica. Pozwala to na daleko idące dostosowanie projektu łazienki do potrzeb użytkownika.

Hansaronda – troska o środowisko naturalne

Wyraża się przede wszystkim poprzez ograniczenie natężenia przepływu wody do zaledwie 6l na minutę. Ale także filozofia formy hansa polegająca na wyprodukowaniu armatury która będzie służyła przez dziesięciolecia. Dobrze dobrana armatura do umywalki lub wanny zawsze będzie uzupełnieniem podkreślającym określony wystrój łazienek. Baterie Hansa w tym te z kolekcji Hansaronda dają możliwość znalezienia odpowiedniego rozwiązania pasującego do łazienki. Czy to będzie efektowna wolno-stojąca armatura wannoa lub klasyczna nowoczesna armatura natynkowa czy też nowoczesne i modne ostatnio baterie podtynkowe w minimalistycznym stylu – wszystkie te cechy znajdziesz w wyjątkowo oryginalnej kolekcji Hansaronda. Ponadczasowa i stonowana stylistyka komponuje się w wystrój łazienki i będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Baterie kuchenne Hansa ronda
Baterie kuchenne Hansaronda z wyciąganą wylewką

Hansaronda  + Hansa Matrix

Przy montażu baterii naściennych do wanny z kolekcji Hansaronda można wykorzystać nowatorski system montażowy Hansamatrix do baterii podtynkowych.
Dzięki niemu można uzyskać czytelny układ rozmieszczenia poszczególnych komponentów.

Hansa ronda Hansa matrix wannowe
Hansaronda Hansamatrix baterie wannowe

 

Zostaw Komentarz