Deante Minimal

wpis w: Deante | 0
Deante Minimal - bateria umywalkowa
Deante z serii Minimal – Ekskluzywna armatura łazienkowa

Baterie Deante Minimal – minimalizm w najlepszej formie

Baterie Deante Minimal charakteryzują się czystą nowoczesną formą. Minimalizm bez zbędnych dekoracji i mocno zarysowane krawędzie sprawdzą się w ultra nowoczesnych łazienkach. Baterie z tej serii często wykorzystywane przez projektantów wnętrz i łazienek do podkreślenia wyjątkowo nowoczesnego charakteru wnętrza.

Deante Minimal harmonia i solidne bryły

Kolejną cechą charakterystyczną kolekcji minimal jest dynamicznie zarysowany profil uchwytu. Lekko łukowata szeroka dźwignia jest harmonijnie zgrana z całą baterią.
Mocno zbudowane bryły jakie tworzą sylwetki baterii z kolekcji Minimal dają wrażenie solidności i bezusterkowości. I rzeczywiście tak jest Deante daje 7 lat gwarancji na te baterie co jest ewenementem wśród producentów armatury.

Na szczególną uwagę zasługuje bateria wannowa do montażu 3 otworowego. Kształty tej ekskluzywnej baterii wannowej szczególnie upodobali sobie projektanci łazienek.
Doskonale podkreślą ona prestiżowy wygląd dużej wanny w nowoczesnym stylu.

Baterie Deante Minimal - wannowe sztorcowe
Baterie Deante wannowe z kolekcji Minimal do montażu sztorcowego 3 otworowego

Baterie Deante Minimal – Nagrodzony design

Warto wspomnieć że Seria armatury Minimal zaprojektowana przez Pawła Hadriana została doceniona przez jury prestiżowego konkursu wzornictwa przemysłowego i otrzymała nagrodę  „Dobry Design” w 2012.

Zostaw Komentarz